Owner
PRAIRIELAND INC
Parcels
2
Total assessed value
$349.4K
Total acreage
31.24 ac
Absentee parcels
0 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 220 EAST SHORE RDMap 37 · Block 220 · Residential | Map 37 · Block 220 | Residential | 1.02 | $339,340 |
| 255 BANTAM LAKE RDMap 39 · Block 255 · FOREST LD | Map 39 · Block 255 | FOREST LD | 30.22 | $10,060 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.